Home » VEIKALS » Meistarklases » A1 (Acrylic One) iepazīšanās meistarklase

A1 (Acrylic One) iepazīšanās meistarklase

 30.00 40.00 (iesk. PVN)

Piedāvājam izbraukuma meistarklases Jums ērtā vietā un laikā.

A1 (Acrylic One) iepazīšanās meistarklasē:

  • A1 (Acrylic One) sajaukšana;
  • dažādas A1 (Acrylic One) piedevas un to izmantošana;
  • A1 (Acrylic One) nostiprinājuma materiāli un laminēšana;
  • pildvielu izmantošana ar A1 (Acrylic One);
  • Putupolistirola (EPS) objektu apstrāde ar A1 (Acrylic One).

Tikai individuālajās meistarklasēs: Katram dalībniekam savs materiālu komplekts, kurā ietilpst A1 bāzes materiāls, A1 triaksiālā šķiedra, biežāk izmantotās A1 piedevas un A1 pigmenti.

Visi nepieciešamie materiāli un piederumi tiek nodrošināti.

SKU: Nav pieejams ,

Apraksts

A1 (Acrylic One) iepazīšanās meistarklase

A1 (Acrylic One) ir videi draudzīgs divu komponentu materiāls,kas plaši pielietots tēlniecībā, arhitektūras risinājumos, vides objektu, mākslas darbu un dekorāciju izgatavošanā, kā arī elementu pavairošanā, u.c.

A1 (Acrylic One) iepazīšanās meistarklases laikā Innovative Composites demonstrēs materiāla plašās iespējas un semināra praktiskajā daļā dalībnieki personīgi iepazīsies ar plašāk pielietotajām darba metodēm. Atbildes uz interesējošajiem jautājumiem visas meistarklases garumā.

Divkomponentu materiāls A1 (Acrylic One) sastāv no minērālu pulvera un ūdens bāzes akrila sveķiem. Sajaucot šīs abas komponentes, tiek iegūta ērti lietojama un izcilas konsistences šķidra masa. Sacietējot materiāls iegūs cēlu izskatu, lielu cietību un izturību. Materiāls ir videi draudzīgs, nesatur toksiskas vielas, ir bez izteikta aromāta un klasificēts kā uguns noturīgs produkts.

Gala produkts ideāli piemērots krāsošanai, lakošanai. Dažādi efekti iegūstami piejaucot dažāda veida piedevas jau pie pamatmasas, kas ļaus panākt iecerēto rezultātu, t. sk. vēlamo krāsu, reljefu un tekstūru.

Tā kā darbā ar A1 (Acrylic One) plaši pielietotas silikona formas, tad būs iespēja uzzināt vairāk arī par silikonu formu izgatavošanu un izmantošanu.

Papildu informācija

Meistarklase

1 persona, 2 personas, 3+ personas

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “A1 (Acrylic One) iepazīšanās meistarklase”

Product Video