Home » VEIKALS » Fleur » Fleur komplekts patinēta vara efekta radīšanai

Fleur komplekts patinēta vara efekta radīšanai

 29.90 (iesk. PVN)

Ūdens bāzes produkti patinēta vara efekta radīšanai.

Komplektā 3 sastāvdaļas:

  1. Vara krāsa 130 ml,
  2. Reaģents 130 ml,
  3. Oksidācijas nobeigums 130 ml.
Reģistrētie lietotāji, par pirkumiem virs 50 EUR saņem 1 IC punktu par katru iztērēto 1 EUR. Uzkrātos IC punktus var izmantot nākamo pasūtījumu daļējai apmaksai.
29 IC punkti IC draugu programmā
SKU: 12629 Kategorijas: Birkas: ,

Apraksts

Vara krāsa satur metāliskas mikrodaļiņas, kuras reaģenta iedarbībā oksidējas un veidojas patinēts vara efekts. Uzklāšana ir ļoti vienkārša, un reakcija notiek ātri.

Materiāls piemērots lietošanai uz visa veida virsmām, piemēram, lai pārvērstu vecās mēbeles, durvis, sienas par mūsdienīgu mākslas darbu.

Pirms krāsas uzklāšanas, pēc nepieciešamības jāsagatavo virsma (jānoslīpē, jānotīra, ja nepieciešams jāuzklāj grunts). Vienmērīgi un bagātīgi uzklājiet divas vara krāsas kārtas, atstājot tās nožūt 3 stundas starp katru kārtu (pirms uzklāšanas krāsa rūpīgi jāsamaisa, tā satur sīkas metāla daļiņas, kuras nosēžas iepakojuma apakšā). Kad krāsa ir nožuvusi jāuzklāj reaģents. Reaģentu var uzklāt dažādos veidos, ar rullīti viendabīgākam efektam, ar sūkli rezultāts būs kā “notraipīts” vai izsmidzinot. Reakcija ir ļoti ātra, pēc dažām minūtēm būs redzama oksidācija, ja pēc pirmās reizes nav sasniegts vēlamais rezultāts oksidāciju var atkārtot. Kad vēlamais rezultāts ir sasniegts, jāuzklāj oksidācijas nobeiguma kārta.

Papildus aizsardzībai virsmu var pārklāt ar laku.

Produkti iepildīti pārstrādājamā stikla iepakojumā.

Papildu informācija

Svars 0.9 kg
Dimensijas 30 × 7 × 7 cm

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Fleur komplekts patinēta vara efekta radīšanai”

Frequently Bought Together

Kopā par visu :  39.80