25.00 EUR | A1 (Acrylic One) iepazīšanās meistarklase SIGULDĀ 3h (bez priekšzināšanām)

A1 (Acrylic One) ir videi draudzīgs divu komponentu materiāls, kas plaši pielietots tēlniecībā, arhitektūras risinājumos, vides objektu, mākslas darbu un dekorāciju izgatavošanā, kā arī elementu pavairošanā, u.c.

A1 (Acrylic One) iepazīšanās meistarklases laikā Innovative Composites demonstrēs materiāla plašās iespējas un semināra praktiskajā daļā dalībnieki personīgi iepazīsies ar plašāk pielietotajām darba metodēm. Atbildes uz interesējošajiem jautājumiem visas meistarklases garumā.

Divkomponentu materiāls A1 (Acrylic One) sastāv no minerālu pulvera un ūdens bāzes akrila sveķiem. Sajaucot šīs abas komponentes, tiek iegūta ērti lietojama un izcilas konsistences šķidra masa. Sacietējot materiāls iegūs cēlu izskatu, lielu cietību un izturību. Materiāls ir videi draudzīgs, nesatur toksiskas vielas, ir bez izteikta aromāta un klasificēts kā uguns noturīgs produkts.

Gala produkts ideāli piemērots krāsošanai, lakošanai. Dažādi efekti iegūstami piejaucot dažāda veida piedevas jau pie pamatmasas, kas ļaus panākt iecerēto rezultātu, t. sk. vēlamo krāsu, reljefu un tekstūru.

Tā kā darbā ar A1 (Acrylic One) plaši pielietotas silikona formas, tad būs iespēja uzzināt vairāk arī par silikonu formu izgatavošanu un izmantošanu.

Visi nepieciešamie materiāli un piederumi nodrošināti.

Kad plānotas tuvākās apmācības? Ieskaties mūsu pasākumos Facebook lapā!

Lai pieteiktos vai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mums.


Piedāvājam izbraukuma meistarklases Jums ērtā vietā un laikā.

A1 (Acrylic One) iepazīšanās meistarklasē:

  • A1 (Acrylic One) sajaukšana;
  • dažādas A1 (Acrylic One) piedevas un to izmantošana;
  • A1 (Acrylic One) nostiprinājuma materiāli un laminēšana;
  • pildvielu izmantošana ar A1 (Acrylic One);
  • Putupolistirola (EPS) objektu apstrāde ar A1 (Acrylic One).

Visi nepieciešamie materiāli un piederumi tiek nodrošināti.

Papildus informācijai: zvaniet +371 27650508 vai rakstiet info@innovative-composites.lv