NORĒĶINI
 • Tiešsaistes bankas pārskaitījums

Apmaksu par pasūtītajām precēm var veikt pie pasūtījuma iesniegšanas pieslēdzoties savai internetbankai. Pieejamās bankas un norēķinu sistēmas: Swedbank, SEB banka, Citadele, Revolut. Tiešos bankas maksājumus nodrošina Kevin.

 • Apmaksa ar ESTO nomaksas metodēm

ESTO nomaksa – Maksā ērti un ātri pa daļām – līdz 60 mēnešiem!
Norēķināšanās ar ESTO nomaksu ir tikpat ātra un ērta, kā maksājot ar bankas starpniecību. Apstiprini pasūtījumu un, lai iepazītos ar piedāvājuma noteikumiem un nosacījumiem un veiktu veiksmīgu pirkumu, paraksti pirkuma nomaksas līgumu digitāli, izmantojot savu internetbanku, Smart-ID vai eParaksts.


ESTO 3 – Maksā 3 vienādās daļās. Bez papildu maksas un procentiem. Vienkārši maksā vēlāk!
ESTO 3 maksāšanas metode ļauj samaksāt par pirkumu trīs vienādās daļās, trīs mēnešu laikā. Katra mēneša maksājuma summa tiek aprēķināta dalot pirkuma groza vērtību trīs vienādās daļās. Bez procentiem. Nav papildu maksas. Vienmēr pieejama pirmstermiņa atmaksas iespēja, papildu maksa netiek piemērota. Maksājuma metodi nodrošina un pārvalda ESTO LV AS.

PAY LATER – ESTO – pērc tagad un maksā vēlāk!

Apstiprini pasūtījumu tagad, un ESTO dos Tev 30 papildus dienas apmaksai. Saņem savu pirkumu un maksājumu veic pēc saviem ieskatiem nākamo 30 dienu laikā bez papildu maksas! Bez procentiem. Bez papildu izmaksām. Maksājuma metodi nodrošina un pārvalda ESTO LV AS.

 • Tiešsaistes apmaksa caur PaySera sistēmu

Apmaksu par pasūtītajām precēm var veikt pie pasūtījuma iesniegšanas caur PaySera norēķinu sistēmu. Pieejamās bankas un norēķinu sistēmas: Citadele, Swedbank, SEB banka, Luminor, WebMoney, PaySera.

 • Apmaksa ar bankas vai internetbankas pārskaitījumu

Apmaksu par pasūtītajām precēm var veikt ar bankas vai internetbankas pārskaitījumu. Pasūtījumu iespējams apmaksāt norādot pasūtījuma numuru vai nosūtīsim Jums priekšapmaksas rēķinu par pasūtītajām precēm. 

Norēķinu rekvizīti:

Nosaukums: MEIDI SIA
Reģ. Nr.: 40103901106
Banka, SWIFT: Swedbank AS, HABALV22
Bankas konts: LV16HABA0551040071496

 • Apmaksa skaidrā naudā vai ar norēķinu karti pie preču saņemšanas

Apmaksa skaidrā naudā pie preču saņemšanas. Pakalpojums pieejams saņemot preci mūsu VEIKALĀ vai izvēloties piegādi ar Expresspasts kurjeru.

Bez skaidras naudas norēķini ar norēķinu karti pie preču saņemšanas. Pakalpojums pieejams saņemot preci mūsu VEIKALĀ (Pieņemam arī American Express), vai izvēloties piegādi ar Expresspasts kurjeru un uz Omniva pakomātiem.

 • Tiešsaistes apmaksa ar PayPal vai norēķinu karti

Tiešsaistes apmaksa ar PayPal kontu vai ar norēķinu karti caur PayPal sistēmu pie pasūtījuma iesniegšanas mājas lapā.

 • Apmaksa saskaņā ar līgumu

Apmaksa saskaņā ar līgumu ir iespējama uzņēmumiem, organizācijām un Valsts iestādēm, kas ir noslēgušas sadarbības līgumu ar Innovative Composites (MEIDI SIA).

 
PIEGĀDE
 • Piegādāt preci uz Jūsu norādīto adresi

Preču piegāde uz Jūsu norādīto objektu ir maksas pakalpojums, ja nav citas iepriekšējas vienošanās. Piegādes cena ir atkarīga no pasūtīto preču apjoma, piegādes vietas un izvēlētā kurjerservisa. Orientējošas piegādes izmaksas tiks aprēķinātas automātiski pirms pasūtījuma iesniegšanas, ja pasūtījumu veiksiet innovative-composites.lv mājas lapā.

 • Piegādāt preci kādā no Omniva pakomātiem

Pie pasūtījuma noformēšanas atlasiet no saraksta pakomāta adresi, kurā vēlaties saņemt pasūtījumu. Atrodiet sev tuvāko Omniva pakomātu, saraksts apskatāms ŠEIT. Piegādes maksa saskaņā ar Omniva cenrādi.

 • Piegādāt preci kādā no DPD PickUp punktiem vai bodēm

Pie pasūtījuma noformēšanas atlasiet no saraksta PickUp punkta vai bodes adresi, kurā vēlaties saņemt pasūtījumu. DPD PickUp punktu saraksts apskatāms ŠEIT. Piegādes maksa saskaņā ar DPD cenrādi.

 • Saņemt preci mūsu veikalā vai noliktavā

Bez maksas iespējams saņemt preces Innovative Composites

 • VEIKALĀ-STUDIJĀ – Vidzemes šoseja 4c, Sigulda, LV-2150;
 • NOLIKTAVĀ – “Apogi”, Siguldas pag., Siguldas nov., LV-2150 (palešu pasūtījumiem).

Pasūtījumiem, kuru summa pārsniedz 60.00 EUR saņemiet bez maksas piegādi uz Omniva pakomātu vai uz DPD PickUp punktiem visā Latvijā. Ja pasūtījuma summa pārsniedz 85.00 EUR bez maksas piegāde ar Expresspasts kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegādes laiks 2-3 darba dienas

Izvēloties pēcapmaksu, apmaksa pie preču saņemšanas kurjeram skaidrā naudu vai ar norēķinu karti.

LATVIJĀ

Pasūtījumiem virs 85 EUR – piegādi apmaksāsim mēs.

LIETUVĀ UN IGAUNIJĀ

Pasūtījumiem virs 120 EUR – piegādi apmaksāsim mēs.

Piegādes laiks 2-3 dienas

Izvēloties pēcapmaksu, apmaksa pie preču saņemšanas pakomātā tikai ar norēķinu karti.

LATVIJĀ

Pasūtījumiem virs 60 EUR – piegādi apmaksāsim mēs.

Pasūtījumiem virs 100 EUR – kurjera piegādi apmaksāsim mēs.

LIETUVĀ UN IGAUNIJĀ

Pasūtījumiem virs 100 EUR – piegādi apmaksāsim mēs.

Pasūtījumiem virs 150 EUR – kurjera piegādi apmaksāsim mēs.

Piegādes laiks 2-3 dienas

Pasūtījuma apmaksa jāveic pirms izsūtīšanas.

LATVIJĀ

Pasūtījumiem virs 60 EUR – Pick-Up piegādi apmaksāsim mēs.

Pasūtījumiem virs 100 EUR – kurjera piegādi apmaksāsim mēs.

LIETUVĀ UN IGAUNIJĀ

Pasūtījumiem virs 100 EUR – Pick-Up piegādi apmaksāsim mēs.

Pasūtījumiem virs 150 EUR – kurjera piegādi apmaksāsim mēs.

Pasūtījuma apmaksa jāveic pirms pasūtīto preču saņemšanas Innovative Composites veikalā vai noliktavā vai pirms preču izsūtīšanas, ja izvēlaties apmaksu veikt ar bankas pārskaitījumu. Par tiešsaistes bankas pārskaitījumiem un apmaksām PaySera un PayPal sistēmās, mēs uzreiz saņemsim informāciju par pasūtījuma apmaksu.