Preču pasūtīšanu variet veikt kādā no zemāk uzskaitītajiem veidiem:

 • Zvanot uz +371 27 65 05 08 un nosaucot vēlamās preces un nepieciešamos apjomus;
 • Nosūtot sava pasūtījuma detaļas elektroniski uz e-pastu info@innovative-composites.lv;
 • Iesniedzot pasūtījumu, veicot nepieciešamo produktu atlasi sadaļā VEIKALS;
 • Uz vietas mūsu VEIKALĀ-STUDIJĀ – Vidzemes šoseja 4c, Siguldā;
 • Atsevišķa produkcija pieejama arī kādā no mūsu partneru veikaliem – tirdzniecības vietām:
  • “Radošo darbu galerija” – Artilērijas ielā 9, Rīgā;
  • “DekoPasaule” – Brīvības gatvē 403 (2.st.), Rīgā;

  • “Prestol Kompozits” – Ropažu iela 19A, Rīgā.

Innovative Composites ar Jums sazināsies un informēs par turpmāko procesu pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

Piegādes un norēķinu iespējas skatīt šeit.

Preču atgriešana:

Aicinām pārliecināties par preču atbilstību Jūsu iecerēm pirms pirkuma veikšanas un iepazīties ar instrukciju pirms lietošanas. Ja ir kādas neskaidrības vai nepieciešama konsultācija, aicinām sazināties ar mums +371 27650508 vai info@innovative-composites.lv.

SIA MEIDI patur tiesības atteikt pircējam izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir atvērta un/vai bojāta nepareizas ekspluatācijas dēļ, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts. Preces oriģinālajam iepakojumam jābūt saglabātam.

Ja saņemtā prece ir ar kādu defektu, sazinieties ar mums uzreiz pēc saņemšanas, lai vienotos par preces maiņu vai atgriešanu, izmantojot atteikuma tiesības un atgriežot SIA MEIDI mājas lapā www.innovative-composites.lv iegādāto preci 14 kalendāro dienu laikā, kā to nosaka Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr. 207 ”Noteikumi par distances līgumu”.

Preces iegādes izdevumi tiks atgriezti ar pārskaitījumu uz Jūsu norādīto bankas kontu 14 dienu laikā, no preču atgriešanas brīža. Preci iespējams nodot SIA MEIDI veikalā Vidzemes šosejā 4c, Siguldā vai izmantojot Omniva, DPD vai Expresspasts piegādes servisu. Preces piegādes un atgriešanas sūtīšanas izdevumi jāsedz klientam.