Scenogrāfija un dekorācijas

Acrylic One ļauj Jums radīt jebkāda veida dekorācijas kādas jums ir nepieciešams, un to var izmantot visdažādākajās sfērās. Galvenās priekšrocības, izmantojot Acrylic One Jūsu dekorācijām, ir:

  • Formas brīvība. Tā kā Acrylic One ir laminējams vai izsmidzināms, gala formai nav ierobežojumu. Iespējamas taisnas, izliektas un pat formas, kas izliektas vairākās dimensijās.
  • Izvēlies pats savu gala rezultātu – izskatu. Acrylic One iespējams pievienot dažādus pigmentus, sajaukt ar dažādām pildvielām, piemēram, krāsotām smiltīm, vai vienkārši to nokrāsot, kas dod Jums plašas iespējas radīt un piešķirt sev vēlamo izskatu.
  • Viegls, jo stiprības paaugstināšanai var lietot triaksiālās šķiedras audumu. Četras kārtas ar mūsu triaksālās šķiedras audumu izveidos vieglus elementus ar augstu stiprību, kuru biezums būs mazāks par 1 cm. Tas lieti noder gan transportēšanas, gan uzglabāšanas laikā.
  • Ūdens bāzēts, tāpēc ar to ir droši strādāt. Nav nepieciešams speciāls aprīkojums darbam ar Acrylic One. Tā kā Acrylic One is veidots uz ūdens bāzes, ar to ir neticami viegli strādāt un Jūs atradīsiet vietu savā darbnīcā.
  • Dekorāciju reproducēšanas ir ļoti viegla, izmantojot silikona veidnes. Izveidojiet reprodukcijas jebkurā nepieciešamajā apjomā. Acrylic One nesabojās Jūsu silikona veidni un nav nepieciešami nekādi papildu piesardzības pasākumi, lai izņemtu objektu no veidnes.
  • Viegli un ātri on-off objekti EPS (putu polistirola) un Acrylic One kombinācijā. Izgatavojiet EPS objektu un pārklājiet to ar Acrylic One slāni.
  • Ugunsdrošs. Acrylic One LP01 klasifikācija, atbilstoši tā reakcijai uz uguni: B. Papildus klasifikācija attiecībā uz dūmu veidošanos: s1. Papildus klasifikācija attiecībā uz degošu pilienu/daļiņu veidošanos: d0.