Home » VEIKALS » Citi materiāli veidošanai un liešanai » Cosclay SCULPT pelēks polimēru māls 453g
Reģistrētie lietotāji, par pirkumiem virs 50 EUR saņem 1 IC punktu par katru iztērēto 1 EUR. Uzkrātos IC punktus var izmantot nākamo pasūtījumu daļējai apmaksai.
18 IC punkti IC draugu programmā

Cosclay SCULPT pelēks polimēru māls 453g

 18.88 (iesk. PVN)

Cosclay SCULPT ir specializēts, hibrīds, plastmasas / gumijas polimēru māls, kas saglabās elastību pēc sacietēšanas.

Cept līdz 135°C sakarsētā krāsnī vismaz 30 minūtes, lai pārvēstu gatavo objektu elastīgā, gumijotā plastmasas formā.

 

5% atlaide, pasūtot >3 vienības

SKU: Nav pieejams Kategorija:

Apraksts

Cosclay SCULPT ir specializēts, hibrīds plastmasas / gumijas polimēru māls, kas saglabās elastību pēc sacietēšanas. Atšķirībā no citiem polimēru māliem, Cosclay unikālā elastība piešķir gala produktam izturīgu un elastīgu kvalitāti, kas piemērota bezgalīgai lietošanai.

Šis īpaši izstrādātais maisījums ir lieliski piemērots tēlniekiem un modeļu veidotājiem, kuri vēlas savus sarežģītos darbus pacelt pilnīgi jaunā līmenī, veidojot “stop-motion”, pozējamas figūras un daudz, daudz ko citu! Cosclay SCULPT ir viegli veidojams, nesarūk krāsnī un pēc cepšanas būs minimāla krāsa maiņa. Bez cepšanas Cosclay saglabāsies veidojamā māla formā un to var izmantot atkārtoti, lai izgatavotu kaut ko citu. Glabājiet to slēgtā iepakojumā. Ja izveidoto modeli vēlaties saglabāt iegūtajā veidolā, ievietojiet to līdz 135°C sakarsētā krāsnī vismaz uz 30 minūtēm (30 minūtes – 0.635 cm biezumam).

Cosclay var krāsot ar akrila krāsām, pasteļiem, polimēru krāsām un atsevišķiem uretāniem.

Šobrīd Cosclay SCULPT pieejams pelēkā krāsā, divās variācijās: mīkstas vai vidējas stingrības. Blīvuma atšķirība ir tikai neapstrādātam/neapceptam Cosclay SCULPT, pēc sacietēšanas abiem māla veidiem būs vienāda noturība un elastība.

Papildu informācija

Svars Nav pieejams
Dimensijas Nav pieejams
VEIDS:

MĪKSTS, VIDĒJS

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Cosclay SCULPT pelēks polimēru māls 453g”