Home » VEIKALS » Rīki un piederumi » Formu rāmja komplekts

Formu rāmja komplekts

 23.95 28.46 (iesk. PVN)

Formu rāmja komplekts

Pamatnes un sieniņu plāksnes izgatavotas no alumīnija, kas garantē, ka pēc veidnes sacietēšanas to būs viegli atbrīvot.

Sieniņu plāksnes izgatavotas “L” leņķa formā, kas ļauj tās viegli regulēt un pielāgot platumu attiecīgi modeļa izmēram.

Tā kā izgatavots no alumīnija, to ir viegli kopt, attīrīt un atkārtoti izmantot.

Formu rāmja komplekts sastāv no četrām atsevišķām alumīnija leņķa plāksnēm karkasa veidošanai, alumīnija pamatnes plāksnes, saspraudēm (pēc nepieciešamības var izmantot lielākas spīles) un modelēšanas plastilīna.

Galvenais pielietojums: formu, figūru, miniatūru modeļu veidņu izgatavošana.

Pieejams divos augstumos: 50mm un 100mm

Noņemt atlasi
Reģistrētie lietotāji, par pirkumiem virs 50 EUR saņem 1 IC punktu par katru iztērēto 1 EUR. Uzkrātos IC punktus var izmantot nākamo pasūtījumu daļējai apmaksai.
23 IC punkti – 28 IC punkti IC draugu programmā
SKU: Nav pieejams Kategorijas:

Apraksts

Formu rāmja komplekts

Pielāgojams veidņu konstrukcijas rāmis izgatavots no alumīnija, kas sastāv no: 4 alumīnija “L” leņķu loksnēm, alumīnija pamatnes plāksnes, 4 saspraudēm un oranža modelēšanas plastilīna 250g.

“L” leņķa loksnes var mainīt viena pret otru, lai liešanas kasti pielāgotu precīzi modeļa izmēriem. Tādējādi iegūstot optimālu izmēru, lai neveidotos lieks lejamā materiāla patēriņš.

Nostipriniet modeli pie pamatnes un noblīvējiet savienojumu malas, lai silikons nevarētu aizplūst. Konstrukcijas rāmis un pamatne nav iepriekš jāapstrādā ar atdalošu līdzekli, kad silikons ir sacietējis, to ir ļoti viegli noņemt un atbrīvot, jo silikons nesaķersies ar alumīniju. Tā ir liela priekšrocība, salīdzinot ar formu kastēm, kas veidotas no neapstrādāta koka. Atsevišķas detaļas ir viegli tīrāmas, un tās var izmantot atkal un atkal. Komplektā ietilpst alumīnija pamatne ar izmēriem 20 x 20 cm. Ja nepieciešams izveidot formu lielākiem objektiem uz citas pamatnes var savienot vairākas “L” leņķu loksnes, tā iegūstot lielāku laukumu.

Lietošanas laikā mehāniskas ietekmes rezultātā loksnes var nedaudz nedaudz mainīt leņķi, vai uz virsmas parādīties nelieli skrāpējumi, kas netraucē to funkcionalitāti. 

Papildu informācija

Svars Nav pieejams
Dimensijas Nav pieejams
Augstums:

50 mm, 100 mm

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Formu rāmja komplekts”

Frequently Bought Together

 + 
Kopā par visu :  61.75