Home » VEIKALS » Powertex » Powertex tekstila cietinātājs – caurspīdīgs

Powertex tekstila cietinātājs – caurspīdīgs

 12.76 70.80 (iesk. PVN)

Izžūstot iegūst matētu apdari, saglabājot iecietinātā auduma tekstūru un krāsu.

Noņemt atlasi
Reģistrētie lietotāji, par pirkumiem virs 50 EUR saņem 1 IC punktu par katru iztērēto 1 EUR. Uzkrātos IC punktus var izmantot nākamo pasūtījumu daļējai apmaksai.
12 IC punkti – 70 IC punkti IC draugu programmā
SKU: Nav pieejams Kategorija: Birkas: ,

Apraksts

Powertex tekstila cietinātājs – caurspīdīgs

Powertex auduma cietinātājs un tekstila cietinātājs ir videi draudzīgs ūdens bāzes šķidrums – modelēšanas medijs. Powertex var aizstāt poliesteru auduma un tekstila iecietināšanai. Ar Powertex var iecietināt dažādus absorbējošos materiālus, piemēram, tekstilizstrādājumus, papīru, kartonu, auduma, ādas izstrādājumus un stikla šķiedras, izveidojot mākslas objektus gan iekštelpām, gan ārtelpām. Powertex var viegli kombinēt ar pašcietējošā māla, betona, akmens, keramikas, koka, smilts, Stone Art izstrādājumiem. Plaši tiek izmantots skulptūru, gleznu, dekoratīvu priekšmetu un rotaslietu izgatavošanā.

Powertex Transparent ir balts šķidrums, kas izžūstot iegūst matētu apdari, saglabājot iecietinātā auduma tekstūru un krāsu. Pievienojot PowerColor krāsu pigmentus pie Powertex Transparent, Jūs varat izveidot jebkādu vēlamo Powertex krāsu. Kad Jūsu mākslas darbs ir nožuvis, to var arī dekorēt un apstrādāt ar eļļas krasām, akrilu, lateksu vai PowerColor kombinācijā ar Easy Varnish laku. Tādējādi padarot krāsu ūdensnoturīgu.

Powertex žūst un sacietē gaisā, ar silta gaisa plūsmu no fēna vai radiatora var paātrināt žūšanas laiku. Pieejami arī Powertex auduma cietinātāji ar iestrādātu krāsvielu svina, bronzas, terakotas, ziloņkaula, melnā un zaļā krāsā, kas jau ir ūdens noturīgi.

Papildu informācija

Svars Nav pieejams
Dimensijas Nav pieejams
Iepakojums

0.5 kg, 1 kg, 5 kg

Krāsa

Caurspīdīga

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Powertex tekstila cietinātājs – caurspīdīgs”

Frequently Bought Together

Kopā par visu :  28.30